Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

В Господарський суд Сумської області від імені клієнта подано заяву про порушення справи про банкрутство боржника на суму основного боргу 3 760 857,10 грн. Борг не сплачений з 31.12.2008 р. і увесь час був предметом спорів в судах всіх інстанцій, включаючи новий розгляд. Боржник перебуває в процесі ліквідації по рішенню своїх зборів учасників. Виконавче провадження, відкрите більше 3 міс. тому, було завершено Державною виконавчою службою без реального стягнення боргу, арешти зняті і виконавчий документ переданий ліквідаційній комісії через 1,5 міс. з дня відкриття. Ліквідаційна комісія продовжує несплату боргу, не дивлячись на наявність у боржника доходів і майна. По закону кредитор має право ініціювати справу про банкрутство, якщо його вимоги по судовому рішенню не сплачені більше 3 місяців.
Не дивлячись на це, заступник голови Господарського суду Сумської області суддя Спиридонова Н.О. повернула заяву без розгляду, вказавши, що виконавчий документ знаходився в ДВС менше 3 міс.
Слідуючи такій логіці, кредитор ніколи не зможе ініціювати справу про банкрутство боржника і отримати борги, якщо останній перебуває в процедурі ліквідації й утримує у себе виконавчий документ.
У зв”язку з порушенням ухвалою інтересів клієнта адвокатом обгрунтовано й подано апеляційну скаргу і скаргу про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Додаткову інформацію по проблематиці банкрутства, можливо, знайдете в публікаціях на сторінці “Статті”.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Дві справи з однаковими підставами, але судові постанови в них у одному й тому ж суді кардинально протилежні. 

Здійснюється представництво комунального консультативно-діагностичного центру у справах про звільнення за скороченням штату керівника філії та адміністративного працівника.

Судом першої інстанції визнано обидва звільнення...

Під час перебування у шлюбі подружжя в 2008 році купило 2-К квартиру в Києві на ім’я дружини. В подальшому шлюб розірвано і чоловік заповідав усе майно старшому синові. Молодшому малолітньому синові від другого шлюбу не заповів нічого.

На такі випадки закон встановлює правило «обов’язкової частки» у спадщині. Воно означає, що малолітньому...

Прийнято доручення клієнтки про захист прав на спадкову 6-кімнатну квартиру на проспекті Лобановського. Після відкриття спадщини у 2023 році з’ясувалося, що квартира чоловіка зареєстрована у 2022 році в Держреєстрі речових прав на ім’я стороннього «покупця» на підставі договору купівлі-продажу від 2012 року. Відтак, нерухомість формально не входить до...